Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi

03 Pri 21:55 ,

U SHIT

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 13:33 ,

Micubish Pajero

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Tet 11:27 ,

Shes Mitsubish Pajero

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim