Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Morgan

4/4 , 1
10 Gush 00:00 ,

Renaul

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 12:55 ,

shitet vetira edhe nrroht

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim