Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Morgan

4/4 , 2
Aero 8 , 1
Plus 4 , 1
Plus 8 , 1
Roadster , 1
22 Maj 21:10 ,

Bageri ne shitje

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 12:49 ,

Ilir

75 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Gush 00:00 ,

Renaul

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 12:55 ,

shitet vetira edhe nrroht

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 15:46 ,

Golldon

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 19:48 ,

Golf 4

30 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 12:21 ,

PIKAP CEDDY

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 02:11 ,

Golldon

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim