Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | NSU | Model tjetër

13 Tet 00:05 ,

Shiten Fellnet 18-she

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:34 ,

Bager O&K RH6 21ton

6 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 21:14 ,

Bager Neuson viti 2004 i doganuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Gush 08:09 ,

Shitet Damperi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 23:55 ,

INVENTOR

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 19:03 ,

Maqina te barit & kultivator

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
03 Nën 20:56 ,

sony plastation 2 me USB

45 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 11:54 ,

Automjet transporti

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:12 ,

pasat

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Jan 21:53 ,

Shitet kamion Iveko

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 01:29 ,

Setra 315 HD

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
08 Korr 23:48 ,

Vetufa

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Qer 18:34 ,

KAUQA per shtepi

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 21:58 ,

3 Autobusa me nga 50 ulse

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
15 Pri 20:56 ,

jetta

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim