Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | NSU

28 Pri 19:03 ,

Maqina te barit & kultivator

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
08 Korr 23:48 ,

Vetufa

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim