Kaçanik | Makina | Vetura | Nissan | 100 NX | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


05 Tet 13:37 Vetura , Gjilan

Shitet kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 23:15 Vetura , Mitrovicë

Nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 19:22 Vetura , Viti

Shitett combi nissan dizell

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Sht 21:38 Vetura , Ferizaj

Kerkoj cilinder kryesor te frenave abs

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 16:24 Vetura , Ferizaj

shitet vetura

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Sht 15:09 Vetura , Vushtrri

Gjip nissan

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 12:29 Vetura , Ferizaj

shitet nisani 1.9 disel 400euro

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 19:14 Vetura , Ferizaj

shitet nissani 1.9 disel

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 19:14 Vetura , Ferizaj

shitet nissani 1.9 disel

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 20:13 Vetura , Ferizaj

nissan 100 NX matorrin e golfit 1.6

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim