Klinë | Makina | Vetura | Nissan | 100 NX

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


22 Sht 20:54 ,

Shitet ndrrohet

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Gush 23:35 ,

Nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 17:34 ,

Nisan patrol

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 23:15 ,

Nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 19:22 ,

Shitett combi nissan dizell

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Sht 21:38 ,

Kerkoj cilinder kryesor te frenave abs

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 16:24 ,

shitet vetura

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Sht 15:09 ,

Gjip nissan

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 12:29 ,

shitet nisani 1.9 disel 400euro

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 19:14 ,

shitet nissani 1.9 disel

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim