Dragash | Makina | Vetura | Nissan | 200 SX

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


08 Dhj 18:14 ,

Nissan

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 20:07 ,

Shitet Nissan Vanete Cargo 2.3 Diesel

35 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 10:25 ,

Sitet nisani shum shum irujten edhe ishtrenfum

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 20:07 ,

NISSAN 200SX 2.0

2 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Nën 12:23 ,

Nissan

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 12:54 ,

Nissan 200 sx

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 19:03 ,

Shitet urigjentisht GJIP NISAN qmimi i voliteshum

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 21:04 ,

Shes kamionin 2.5 dizell nga zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 23:14 ,

Ushit flm

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 14:27 ,

Nissan

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim