Artanë | Makina | Vetura | Nissan | Almera | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 17:47 Vetura , Prishtinë

Shes pjes per Nissan Almera 2.2D manual

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Nën 11:48 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Opel Omega 1996/2003 B automatic

15 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 22:42 Vetura , Drenas

Shitet Nissan Almera ose ndrroj

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 23:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan almera 1.6 16v URGJENT EKSTREM LIR

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 21:22 Vetura , Prishtinë

Shitet Nisan Almera 1.6 benzin 16v

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 16:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Nisan Allmera 1.6 benzin 16v

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 20:48 Vetura , Therandë

Nissan Almera

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:36 Vetura , Drenas

Nissan Almera 1.5 Dci bej ndrrim

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 22:09 Vetura , Ferizaj

Vetura shum e rujten

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 15:58 Vetura , Ferizaj

Nisan 1.5 dizel

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim