Klinë | Makina | Vetura | Nissan | Cabstar | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


10 Nën 12:22 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar korp 2001

13 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Korr 20:32 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar viti 2001 me korp.

14 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Tet 16:56 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar Korp 14 metra lartesi.

13 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Gush 19:36 Vetura , Deçan

Kamijonet Nissan

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Korr 20:05 Vetura , Viti

Kamioneta Nissan Cabstar E110

55 555 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 11:11 Vetura , Viti

shitet kamioneta diesel me dogan te paguar

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 13:30 Vetura , Gjilan

Kamionet nisan

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 15:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan TL 35 Cabstar dubelkabinë

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 18:53 Vetura , Gjakovë

Pikap Nissan Cubestar

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 10:44 Vetura , Ferizaj

Shitet nissan urgjent

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim