Kaçanik | Makina | Vetura | Nissan | Cargo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


15 Tet 19:26 ,

Nisan cargo

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 20:56 ,

Nissan cargo dizel

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 17:29 ,

Kombi

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 05:23 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 19:39 ,

Xhip Nisan

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 20:28 ,

Nisan cargo

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 12:20 ,

Nissan Cargo

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Nën 15:52 ,

nisan

1 465 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 15:19 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 20:50 ,

Shitet kombi nissan

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim