Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | Interstar

29 Gush 01:19 ,

Shitet kamioneta e ardhur nga suedija

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 21:41 ,

Shitet kombi nisan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:42 ,

shitet kamioneta e ardhur nga suedia

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 21:26 ,

NISSAN 3.5 TON. VITI 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 10:20 ,

Nissan interstar

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 20:03 ,

Shitet urgjent

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 13:09 ,

Goma

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 23:15 ,

Nisan interstar

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 19:36 ,

Kombi nissa. Interstart

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim