Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | King Cab

08 Sht 11:51 ,

Shes edhe ndrroj!!!!!!!!!!

3 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 11:00 ,

Nissan King Kab

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:48 ,

Shitet 700 €

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 17:50 ,

Nissan 4X4 - King

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 11:54 ,

nissan king 4x4

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 12:50 ,

Nissan King Cab

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 16:12 ,

Per Meraklit e ⛰ from����

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 19:38 ,

nissan navara 2.5d

7 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:49 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 11:29 ,

Nisan 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 14:40 ,

Shitet nissan panoram 1 vit rks shum i rujtun

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 08:46 ,

nissan 4x4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 09:34 ,

Nissan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 18:58 ,

Nissan 2.5 me Dogan+homolo 170000km nga zvirra

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 09:30 ,

Nisan king

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 17:48 ,

Gjip Nisan 4ulse 2.5 tdi 4×4 nga zvicrra

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 16:14 ,

Nissan King Cab

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:24 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:21 ,

nissan king cab

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 16:53 ,

Nissan King Cab 2.5 Dizel -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:02 ,

Nissan

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 19:09 ,

Nissan gjyp

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 22:38 ,

Nissan King Cab 2.5 diesel -98

6 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Sht 19:47 ,

Nissan Navara King Kab

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim