Kaçanik | Makina | Vetura | Nissan | Kubistar | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


11 Nën 17:48 Vetura , Ferizaj

Shitet pikap 1.5 dci 2004

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 10:01 Vetura , Besianë

Nissan Kubistar

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 16:57 Vetura , Burim

Gjip Nissan terrano 2.7 4x4

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 22:30 Vetura , Prishtinë

Nissan kubistar

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 20:49 Vetura , Drenas

Nissan kubistar 1.5dizel 100mi km

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 22:35 Vetura , Gjakovë

Pikap

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 22:18 Vetura , Besianë

Nissan kubistar

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 15:43 Vetura , Lipjan

Nissan

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Nën 18:10 Vetura , Gjilan

nisani

2 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 22:04 Vetura , Gjilan

shitet

2 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim