Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | Maxima

24 Gush 20:06 ,

Nisan 2.0 Benzin v6 me RKS viti 2000

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 21:57 ,

U shite flm merrjep

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:30 ,

Shes pjes

20 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 22:46 ,

Shitet Nissan Maxima

1 220 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim