Dragash | Makina | Vetura | Nissan | Micra | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:14 Vetura , Prizren

Nisan Micra dizel 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:23 Vetura , Rahovec

Nissan micra 1.2benzin

666 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:39 Vetura , Prishtinë

Nissan Micra 1.5 dCi-Diesel -09

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 19:34 Vetura , Gjilan

Nissan Micra 1.2 benzin viti 2006 ������

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 17:46 Vetura , Prishtinë

Shes Pjes per Nissan Micra benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 09:07 Vetura , Fushë Kosovë

SHES NISAN MICRA 1.2 BENZIN

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:55 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan Micra

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Nën 12:03 Vetura , Ferizaj

Nissan Micra 1.2 Benzin 2004 Regjistrim 1 Vit.!

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 15:11 Vetura , Prishtinë

nisan micra automatik

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Tet 19:28 Vetura , Ferizaj

U shit flm merr jep NISSAN MICRA

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim