Artanë | Makina | Vetura | Nissan | Model tjetër

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


16 Sht 18:34 ,

Shitet kombi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Sht 10:21 ,

shiten fellnet 15 she

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 15:30 ,

Nisan X-terra

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Sht 20:22 ,

SHITET OSE NDRROHER

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 00:23 ,

Shitet

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 17:18 ,

Shitet vetura urgjent urgjent

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 11:36 ,

Shes gjipin nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 16:06 ,

Nissan Micra

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 11:37 ,

Nissan

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 12:13 ,

SHITET

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim