Klinë | Makina | Vetura | Nissan | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


12 Nën 19:54 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 06:53 Vetura , Fushë Kosovë

NISSAN 2.8 VITI 2008. 3.5Ton

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Tet 20:38 Vetura , Kaçanik

Shitet kombi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:06 Vetura , Prishtinë

Nissan

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 17:02 Vetura , Kastriot

2017 NISSAN ROGUE SV

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 13:52 Vetura , Prizren

Shes kombin Nissan ne gjendje shum te mire

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:35 Vetura , Prizren

Shes kombin eshte ne gjendje perfekte

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:26 Vetura , Prizren

Shes kombi Nissan

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 17:15 Vetura , Prizren

Shesë kombin

2 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 16:10 Vetura , Skenderaj

Shiten bandash per rimorkio 20 she

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim