Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | Murano

Dje 18:50 ,

Kemi pjesë për Nissan Murano 3.5B 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Sht 17:28 ,

PJESE- NISSAN MURANO. 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Gush 13:01 ,

Murrano

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 14:14 ,

Nissan Murano 3.5b - 2014

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Gush 09:08 ,

Shes Nissan Murano

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Dhj 22:47 ,

Shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 20:56 ,

Shitet vetura

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 01:30 ,

Nissan Murano 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 14:16 ,

Nissan Murano

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 20:56 ,

Shes Nissan Murano 3.5Benzin Automatik Rks

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:10 ,

Shitet Nissan murano 3.5 4x4

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 13:57 ,

Shes NISSAN

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 16:21 ,

Nissan murano

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 15:28 ,

Nisan

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 18:16 ,

NISSAN MURANO 4X4 ME FULL OPCIONE

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 03:35 ,

Nissan Murano

5 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 15:32 ,

Vetura ne shitje

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 08:36 ,

Nissan Murano

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 20:34 ,

Shitet nisani çmimi 600€

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 19:22 ,

Nissan Murano

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim