Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | NP 300

25 Tet 18:16 ,

shes ose ndrroj me vetur kamionin

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim