Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | NV200

Sot 18:33 ,

Nisan Nv 200

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:12 ,

Shitet mini kombi Nissan nv200

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 15:55 ,

Pikap Nissan nv200

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 12:47 ,

Shitet nissan nv200

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 13:29 ,

Shes Nissan Pikap

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 10:28 ,

NISSAN NV200 - 2013

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Qer 09:47 ,

Nisan NV200 -11

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999


Në fillim