Kaçanik | Makina | Vetura | Nissan | Pathfinder | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:42 Vetura , Pejë

Shitet nissan pathfinder 2.5 dci

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:49 Vetura , Prishtinë

nisan pathfinder 1 vit regjistrim boj ndrrim

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 11:56 Vetura , Ferizaj

Nissan PATHFINDER 2.5TDI RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 11:07 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 15:44 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder 2.5 DCI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 21:22 Vetura , Ferizaj

Shitet gjipi nissan pathinder gjendje perfekte

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 17:03 Vetura , Ferizaj

Nissan pathfinder

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 18:00 Vetura , Artanë

2017 Nissan Pathfinder Platinum for sale

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:30 Vetura , Prishtinë

NISSAN Pathfinder 2.5 Diesel Automatic

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 17:09 Vetura , Drenas

U shit flm merrjep.com

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim