Dragash | Makina | Vetura | Nissan | Patrol | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:30 Vetura , Prishtinë

Nissan Patrol 4x4 3.0 Di Turbo RKS Me Klime

9 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 22:53 Vetura , Viti

Nissan 4.2 D

6 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 12:44 Vetura , Besianë

Nissan Patrol 4.2 Dizell

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 09:31 Vetura , Gjilan

Nissan patrol offroad rally

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Tet 22:37 Vetura , Ferizaj

Nisan Patrol Nga Ch,i ka142Mij,klm,nga nje person

14 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 22:47 Vetura , Burim

Shes pjes per nissan patrol 3.3

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 13:11 Vetura , Prishtinë

Nisan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 13:02 Vetura , Prishtinë

Nisan patrol

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 21:01 Vetura , Viti

Ofert per Bajram,NisanPatrol 3.0 Diz xhipi idores1

14 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Gush 18:52 Vetura , Prishtinë

Nisan Patrol nga fabrika dhei vozitur nga nje dor

14 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim