Klinë | Makina | Vetura | Nissan | Patrol

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 08:44 ,

Nissan Patrol Y60

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:44 ,

Nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Tet 08:13 ,

Nissan Patrol 4x4

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 11:06 ,

Nisan patrol

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 14:09 ,

NISAN

8 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 13:40 ,

Nissan patrol

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 01:37 ,

Nisan Patrol 4.2 Dizel

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 20:45 ,

Nissan Patrol Off Road

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 09:27 ,

Nissan Patrol

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 23:14 ,

Nissan Patrol

8 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim