Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | Pixo

23 Sht 18:59 ,

nissan pixo 1.0 benzin

2 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 21:58 ,

nissan pixo 1.0 benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Gush 13:59 ,

Shes veturen nisan pixo

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Tet 21:10 ,

Nissan

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 20:21 ,

Shitet Nissan 2.5 Dizell,

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:45 ,

Nisan Pixo

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 13:21 ,

Shes veturen nissaaaaaan

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim