Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | Prairie

21 Nën 22:40 ,

shitet ndrrohet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 23:15 ,

Nisaan Prairie benzin

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 15:20 ,

Nissan Prairie benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim