Klinë | Makina | Vetura | Nissan | Qashqai+2 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:51 Vetura , Prishtinë

NISSAN QASHQAI+2 2.0 DCI AUTOMATIK 7 ULSE

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:00 Vetura , Vushtrri

NISSAN QASHQAI +2 2.0 DCI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 13:23 Vetura , Pejë

Urgjent Nisan Qashqai 2.0 4x4

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Korr 17:00 Vetura , Prishtinë

Shitet NISSAN Qashqai+2 ( jo ndrrim)

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:33 Vetura , Prishtinë

NISSAN QASHQAI 2.0 AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 10:00 Vetura , Therandë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 19:26 Vetura , Prishtinë

Nissan Qashqai+2 dizel VISIA DCI

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 18:29 Vetura , Pejë

Nissan Qashqai +2 Dizel

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 16:39 Vetura , Pejë

Nissan Qashqai +2 Diesel Panoram

14 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim