Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | Quest

12 Pri 17:50 ,

Krejt n rregull

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim