Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan | Serena

20 Dhj 10:04 ,

Nissan Serena 2.3

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Dhj 18:23 ,

Nissan Serena 2.3

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Korr 12:09 ,

shitet nisan rks 8 muj

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Shk 22:47 ,

Nisan Serena

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 22:33 ,

Nissan serena kombi 1wit regjistrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 22:54 ,

Nissan serena per pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 09:18 ,

Nissan dizell me 7 Ulse

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim