Artanë | Makina | Vetura | Nissan | Sunny

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


11 Dhj 20:44 ,

Nissan sunny

400 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 11:03 ,

Nissan Sunny

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 15:42 ,

Urgjent shitet nissan 1.5 benzin ,automatik

350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Gush 20:57 ,

Nissan Sunny 2.0

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 18:05 ,

U shit flm merr jep nga Auto Laliii

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 01:14 ,

Nissan Sunny 1.4

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 21:05 ,

vetura Nissan sonny

470 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 13:37 ,

SHITET NISAN SUNNY VITI 1991 BENZIN 1.4 RKS

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:43 ,

Shtopa Fara per Vetura

5 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim