Artanë | Makina | Vetura | Nissan | Terrano

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Dje 21:43 ,

NISSAN TERRANO 3.0 D I DOGANUAR DHE HUMOLIGIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:54 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 12:51 ,

Nissan Terrano 2.7TDI 4x4 klim.Pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 17:53 ,

Nissan terrano xhip gjip

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 11:24 ,

Nissan Terrano 2.7 turbo dizell 4x4

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:08 ,

Nissan Terrano 2.7TDI 4x4 klim RKS 1 vit

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 12:20 ,

Shes gjipin nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 18:57 ,

Shes makinen Nissan terrano me 7ulse

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 08:45 ,

Nissan 2.7 tdi

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 08:24 ,

Nisan terrano 2.7 turbo disel rks

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim