Prizren | Makina | Vetura | Nissan | Urvan

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


10 Jan 00:13 ,

nisan 2.3dizell.viti 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 20:58 ,

Shitet ose ndrrohet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 18:43 ,

kombi

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 09:15 ,

Shitet urgjent

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 15:42 ,

Shitet nisan urvana

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 21:32 ,

Shitet ose ndrrohet

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 08:16 ,

Shitet kombi

1 111 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 16:21 ,

shitet kombi

1 299 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim