Artanë | Makina | Vetura | Nissan | X-Trail

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 17:21 ,

SHES NISSAN X TRAIL 2.2 DCI RKS 2 MUJ 2005

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:37 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 DISEL 4X4 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Nissan X-Trail 2.0dci "2008" facelift

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:46 ,

Nisan x trail 4x4

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 20:39 ,

Nissan X-trail 2.2 ne gjendje shume te mire

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 18:17 ,

Nisan

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 08:34 ,

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 18:16 ,

NISAN X TERRA 4.0 BENZIN VITI Prodhimit 2005

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 09:12 ,

Urgjent shitet Nissan X Trail T31 4x4 ,2.0D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 10:57 ,

Xhip Nissan X-Trail, dizell 2.2, viti 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim