Dragash | Makina | Vetura | Nissan | X-Trail | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 18:13 Vetura , Prishtinë

Nissan X-Trail 2.0dci Facelift "2008"

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Nissan X TRAIL 2.2 Diesel 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 Vetura , Lipjan

NISAN X-TRAIL 2.2 DIZEL 4X4 me dogan

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50
Linku:
Vetura , Prishtinë

Nisan Xtrail 4X4 2.0 Dci

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 20:41 Vetura , Drenas

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 19:29 Vetura , Prishtinë

Nissan X trail

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 15:27 Vetura , Fushë Kosovë

NISSAN 2.8 Viti 2008. 3.5 Ton

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 20:29 Vetura , Gjakovë

Nisan x trail 2.2 naft viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 19:07 Vetura , Prishtinë

Gjip Nissan

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim