Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Nissan

Juke , 1
Patrol , 2
Qashqai , 3
X-Trail , 1
Sot 12:06 Shitorja ,

Nissan Qashqai 2.0DCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 ,

Nissan Qashqai 2.0 DCI 2008 4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 21:41 ,

Rent A Car GENTI Peje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 16:28 ,

Shitja e Vetures ne Ankand me 23.06.2018

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 17:09 ,

auto servis

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 11:20 ,

Nissan X-Trail

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim