Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Oldsmobile | Cutlass

23 Pri 14:28 ,

SHITET OLDSMOBILE CUTLASS

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim