Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Oldsmobile | Toronado

17 Korr 15:05 ,

shitet

25 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim