Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Oldsmobile

13 Dhj 23:50 ,

Opel Vectra

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 17:55 ,

Shes Rakovicen

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 12:30 ,

Autobus 2004 scania irizar euro 3

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
13 Shk 21:20 ,

Mercedes w123

2 700 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 13:34 ,

Kerkoj vetur

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 15:40 ,

Imt-class

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 22:57 ,

shes

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Qer 21:24 ,

Shitet per pjese

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim