Klinë | Makina | Vetura | Opel | Agila | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 08:58 Shitorja Vetura , Gjakovë

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:36 Vetura , Pejë

Shitett

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Nën 09:04 Vetura , Prishtinë

Opel Agila 1.2i Automatik 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 18:57 Vetura , Gjilan

Kemi pjes per Opell agila

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 19:55 Vetura , Ferizaj

U shite

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 19:55 Vetura , Lipjan

Shitet golf 2

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 19:49 Vetura , Prishtinë

Shes fellnet 15 shum te mira brisk

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 07:30 Vetura , Prishtinë

Shis bure

10 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 21:38 Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Agila

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim