Gjithë Kosova | Makina | Vetura | Opel | Ampera | MerrJep

28 Korr 20:46 Vetura , Ferizaj

Kerkoj motorr 1.4 benxin

90 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 16:06 Vetura , Prizren

Shitet ndrrohet

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 22:45 Vetura , Prishtinë

shes opel astra

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 16:56 Vetura , Gjakovë

Opel

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 15:44 Vetura , Ferizaj

shitet vektra

480 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Dhj 23:21 Vetura , Mitrovicë

U shit opel astra

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 18:15 Vetura , Rahovec

Rimorkio per Bleta dhe lloj lloj puni tjera.

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 15:44 Vetura , Gjakovë

Fellne

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 15:19 Vetura , Rahovec

Opel Vectra

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 07:39 Vetura , Vushtrri

Opel Astra 1.7 dizell rks10 viti 2006 ndrrimi muns

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 12:19 Vetura , Prizren

pikap

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim