Artanë | Makina | Vetura | Opel | Antara

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Sot 17:18 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Shitorja ,

OPEL ANTARA AUTOMATIK E DOGANUAR 2012 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:37 Shitorja ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 2012 I DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:59 ,

Vetur Opel Antara 2.2 CDTi ENJOY 4WD AUTOMATIC

13 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:29 ,

Opel Antara ne gjendje perfekte

20 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:20 ,

Opel Antara CDTI 2.0

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:45 ,

OPEL ANTARA 4×4 2.2 AUTOMATIK FUL OPSION RKS 2012.

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:58 ,

Opel Antara 2.2 CDTI Viti 2012 4X4 Automatik Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:49 ,

Opel Antara 2.0 CDTI Viti 2008 4X4 Automatik RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

Opel Antara 2.0 Automatik Tiptronik -2007

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim