Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Arena

14 Gush 23:02 ,

Shes korze

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 10:23 ,

Shes ose ndrroj

300 EUR

21 Dhj 09:40 ,

U shit ushit mos thirni

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Tet 11:11 ,

Opel Antara Cosmo 2.0 4x4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 23:38 ,

Vetur

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 15:44 ,

shitet vektra

480 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 19:25 ,

shes vetueen

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 14:17 ,

Pjes makinash

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 21:36 ,

Opel astra 1.6b

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 18:34 ,

kombi

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Nën 12:56 ,

shes dy guma te dimrit 55 euro me bandasha

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 11:51 ,

Vetura ne shitje

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 19:58 ,

Shes kombin urgjent

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 20:53 ,

Opel arena kombi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Nën 10:34 ,

shes kombin opel

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 09:51 ,

shes kombin opell i qlajmrum viti 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 15:19 ,

Opel Arena -03

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim