Gjithë Kosova | Makina | Vetura | Opel | Calibra | MerrJep

12 Nën 13:05 Vetura , Lipjan

Felln

125 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 22:10 Vetura , Prizren

Opel calibra 2.0 16v

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Tet 18:27 Vetura , Prizren

Opel calibra urgj 800e

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 18:27 Vetura , Prizren

Opel calibra urgj 800e

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 16:59 Vetura , Ferizaj

Opel Calibra

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 11:43 Vetura , Prizren

opel calibra sfi

799 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 22:45 Vetura , Drenas

Opel calibra 2.0 shes dhe ndrroj

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 12:38 Vetura , Prizren

Calibra ect motor

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 12:34 Vetura , Prizren

Calibra ect motor

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:09 Vetura , Prizren

Shitet Calibra ect motorin M

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:02 Vetura , Prizren

Shitet Calibra ect motorin

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:12 Vetura , Besianë

Opel calibra

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 15:00 Vetura , Prizren

shes ose ndrroj opell Calibra rks 7 muj

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 09:41 Vetura , Prizren

opel calibra

259 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 20:03 Vetura , Gjakovë

opel kalibra

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Korr 11:05 Vetura , Gjilan

Opel calibra 2.0 16v

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 20:29 Vetura , Deçan

Guma

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Korr 15:44 Vetura , Prishtinë

Opel Calibra 2.0

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 22:19 Vetura , Gjilan

Opel calibra 2.0 16v

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 21:58 Vetura , Gjilan

Opel calibra 2.0 16v

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 15:42 Vetura , Prishtinë

Opel Calibra 2.0i

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 12:07 Vetura , Gjilan

Opel calibra 2.0 16v

870 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 12:32 Vetura , Gjilan

Opel calibra 2.0 16v

910 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 23:47 Vetura , Gjilan

Opel calibra 2.0 16v

930 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 03:56 Vetura , Prizren

opel calibra

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 03:44 Vetura , Mitrovicë

shes ose nderroj opel calibra

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 23:34 Vetura , Gjilan

Opel calibra

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 12:16 Vetura , Malishevë

opel calibra 2.0 benzin

430 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 00:26 Vetura , Malishevë

shes dhe ndroj opel calibra 2.0i

4 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 23:06 Vetura , Lipjan

Opell kaliber 16 v sfi

740 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Qer 20:41 Vetura , Malishevë

shes ose nderroj opel calibra SFI 16v

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 23:40 Vetura , Malishevë

Shes opel calibra 2.0

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 22:19 Vetura , Gjilan

Opel calibra

1 050 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:51 Vetura , Kastriot

opel calibra

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 18:28 Vetura , Gjilan

Opel calibra 2.0 16v 160hp

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 18:28 Vetura , Gjilan

Opel calibra 2.0 16v 160hp

1 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 00:05 Vetura , Ferizaj

shes ose nrroj fellant Rh15

150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 10:04 Vetura , Drenas

Komoran

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:56 Vetura , Gjilan

Opel calibra

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 23:57 Vetura , Drenas

Opel calibra 2.0 1993

370 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 21:20 Vetura , Pejë

Opel calibra 2.5 v6 170ps

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 17:48 Vetura , Pejë

Opel calibra 2.5 v6

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 16:16 Vetura , Drenas

Shes dhe ndrroj opel calibra

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 18:09 Vetura , Prishtinë

Opel Calibra 2.0i (Per Marakli)

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 08:27 Vetura , Lipjan

opell calibra 2.0 rks

430 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 15:19 Vetura , Prishtinë

Kaliber benzin 2.0 sfi rks 1 vjet

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Shk 16:52 Vetura , Prizren

Opel Calibra benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:45 Vetura , Gjilan

U Shit Flm MerrJep

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim