Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Cascada

17 Shk 18:11 ,

pikap

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 23:15 ,

opel corsa c

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 12:44 ,

Opel vectra

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Shk 15:12 ,

shitet vollani sport

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 15:13 ,

Kesh Me pare 400 euro Shitet opell kadet

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim