Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Cavalier

14 Nën 17:33 ,

opel

3 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:02 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 17:57 ,

Vetut

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim