Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Commodore

23 Korr 14:33 ,

Shes

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Gush 12:58 ,

si mbas marrveshjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 16:41 ,

Abidin

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim