Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Diplomat

Sot 14:03 ,

Shitet Vetura Opel Corsa 1.4 benzin D 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 13:14 ,

polo 1.2 benzin 2004

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 21:46 ,

Vauxhall Cresta

35 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Jan 20:20 ,

Shitet opel vectra 1.8 benzin+plin

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim