Kaçanik | Makina | Vetura | Opel | Insignia | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 06:08 Vetura , Ferizaj

Opel Insignia 2.0-Dizell-automatik

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:18 Vetura , Ferizaj

Opel Insignia 2.0 CDTI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Vetura , Fushë Kosovë

Rent A Car �� ”Meha” Tel+383/44/316/313

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:40 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2.0 cdTI 160 ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 Vetura , Gjilan

Opel Insignia OPC Line 2.0 CDTI - Automatik

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2.0 -AUTOMATIK - RKS - Viti 2011 -

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:31 Vetura , Ferizaj

Opel insignia 2.0 cdti

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:25 Vetura , Gjilan

Opel Insignia CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:30 Vetura , Prishtinë

Insignia 2009 rks 2.0 dizell manual

6 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Insignia 2.0 CDTI.viti 2012,190 PS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim