Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Karl

18 Korr 09:04 ,

Shitet Opel Karl

5 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 12:56 ,

Shitet Urgjent

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 12:04 ,

Opel Karl 2018 11mi Kilometra!

6 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim