Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Manta

Sot 17:15 ,

OPEL MANTA 3.0 24V

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 01:28 ,

Opel Manta Gsi

970 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:56 ,

Opell Manta

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:17 ,

Opel Vectra benzin+gaz

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 23:48 ,

Opel Manta A 1900s viti 1972

12 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Gush 12:35 ,

FALIMINDERIT MERRJEP U SHITE

6 000 EUR

02 Qer 22:53 ,

Opel manta

6 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 17:40 ,

Esht shum matorr i mir

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 18:00 ,

Manta A

11 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Nën 20:28 ,

Manta

1 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 00:06 ,

Manta

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim